Kwiaty i Zioła

Absolutną nowością są tzw. łąki kwietne dla amatorów uzyskania efektu naturalnej łąki na balkonie, rabacie lub tarasie. W jednej doniczce macie Państwo kilka gatunków ziół oraz kwiatów polnych.

Begonie „Megawat”, petunie, gałry, piękne szałwie w typie „Amistad”, tytoń ozdobny, gipsówka, czubatka, hortensje ogrodowe, słoneczniki, werbena patagońska, stokrotka afrykańska, fuksje i wiele innych gatunków kwiatów, są dostępne w naszym gospodarstwie.

Zioła w doniczkach: tymianek, oregano, mięty, lawenda, szczypior, majeranek, werbena cytrynowa, szałwia ananasowa, rozmaryn, melisa, kolendra.

Dostępne jest również podłoże do kwiatów, ziół i hortensji.

Do uprawy ziołowej polecamy również aksamitki, które świetnie się spisują do tzw. upraw współrzędnych, ponieważ pomagają odstraszać szkodniki.

Pomidory w doniczkach – doskonałe do uprawy na balkonie i w ogrodzie: owoce koloru czerwonego, większe od owoców w typie „Cherry”, pomidor owocuje do końca lata, kwiaty nie wymagają zapylenia, dorasta do wysokości 40cm, pomidor nie musi być podwiązywany i czyszczony z bocznych liści.